Bittrex, 9 kripto parayı borsadan kaldırıyor

Önde gelen kripto para borsalarından biri olan Bittrex, 9 değişik kripto paranın 19 Temmuz’dan itibaren hem Bittrex.com he de Bittrex International’dan kaldırılacağını duyurdu. Borsadan oluşturulan bildirimde bu kripto paraların CloakCoin (CLOAK), GridCoin (GRC), Bean Cash (BITB), BitSend (BSD), Dynamic (DYN), Kore (KORE), Sequence (SEQ), Syndicate (SYNX) ve TransferCoin (TX) bulunduğu belirtildi. Syndicate (SYNX), Bittrex’ten liste … Continue reading Bittrex, 9 kripto parayı borsadan kaldırıyor
By

Önde gelen kripto para borsalarından biri olan Bittrex, 9 değişik kripto paranın 19 Temmuz’dan itibaren hem Bittrex.com he de Bittrex International’dan kaldırılacağını duyurdu.

Borsadan oluşturulan bildirimde bu kripto paraların CloakCoin (CLOAK), GridCoin (GRC), Bean Cash (BITB), BitSend (BSD), Dynamic (DYN), Kore (KORE), Sequence (SEQ), Syndicate (SYNX) ve TransferCoin (TX) bulunduğu belirtildi.

Syndicate (SYNX), Bittrex’ten liste dışı edilmesinin sonrasında yeni bir borsada listelenene kadar hiçbir borsada alınıp satılabilir olmayacak.

İlgili kripto paraların son 24 saatteki hacim bilgilerinin düşüklüğü göz önüne alındığında kaldırılma nedenlerinin hacimsizlik bulunduğu söylenebilir.

Borsa, geçen zamanlarda de ArtByte (ABY), Diamond (DMD), Emercoin (EMC), Musicoin (MUSIC), Qwark (QWARK), SolarCoin (SLR), WhiteCoin (XWC) ve Zclassic’in (ZCL) 12 Temmuz’dan itibaren kaldırılacağını açıklamıştı.

CoinMarketCap’ten alınan veriler, ABD odaklı kripto para borsasında dünden bu yana 87 milyon dolarlık alım satım gerçekleştiğini gösteriyor.

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like