Ethereum Tekrar Rekora mı Koşuyor?

Ethereum (ETH) fiyatı ABD doları karşısında 134 dolar düzeyinin yakınında birkaç mühim direnç civarını kırdı.
Fiyat bir oran arttı ve 134 ve 136 dolarlık direnç seviyelerinin üstüne çıktı.
Parite şu an 143 dolarlık direnç seviyesinden prosedür görüyor ve analistlere göre yakın vadede yükselmeye devam edebilir.

Ethereum (ETH) fiyatı, ABD doları ve Bitcoin karşısında yükseliş ivmesi kazanıyor. ETH analistlere göre, pozitif bir bölgeye geçmek amacıyla 139 dolar, 144 dolar ve 146 dolarlık direnç seviyelerini kırabilir. Yazım esnasında ise ETH’nin 139 dolarlık direnç civarını kırdığı görülüyor.

Ethereum (ETH) fiyatı sürat kesmeden yükseliyor

Dün ETH fiyatının, ABD doları karşısında 135 dolar, 137 dolar ve 140 dolar seviyelerinde daha çok artış amacıyla desteklenmeye devam ettiğini ele aldık. ETH/USD paritesi 133 dolar standardına yakın dayanıklı bir destek meydana getirdi ve sonrasında bir yukarıya yönlü harekete geçti. Fiyat 134 dolar direncini kırdı ve 100 saatlik kolay dinamik ortalamanın üstüne oturdu. Bu fiyatta daha çok kazanç amacıyla kapıları açtı ve fiyat 135 dolar ve 137 dolarlık direnç seviyelerinin üzerinde prosedür gördü.

Yükseliş esnasında, ETH/USD paritesi grafiğinde 133 dolar ve 136 dolar seviyesinde birkaç devam paterni üzerinde bir kırılma oldu. Parite 138 dolar direncini kırdı ve 139 dolar engelini test etti. Son zamanlarda, fiyat 139 dolar direncini test ettikten sonra ufak bir düşüş yaşandı. Bununla birlikte, fiyat iyi desteklenmeye devam ediyor ve analistlere göre olumsuz yönlerin 138 dolar desteğinde olması muhtemel.

Daha çok kayıp varsa analistlere göre, bir ileri ana destek 137 dolar olabilir. Herhangi bir diğer kayıp analistlere göre, fiyatı 134 dolardan itibaren ana desteğe yönlendirebilir. Artan yönde, 139 dolar direncinin üzerinde bir kırılma, fiyatı 141 dolar direnç seviyelerine doğru itebilir. Mevcut fiyat hareketi gerektiğince yükselişe işaret ediyor ve fiyatın 142 dolar ve 144 dolar direnç seviyelerinin üzerinde daha çok kazanma talihi olduğunu gösteriyor.
ETH fiyatı 137 dolar ve 134 dolar desteklerinin üzerinde pozitif bir önyargıyla prosedür görüyor. Kısa vadede analistlere göre, birkaç dolarlık hareket olabilir ya da fiyat 135 dolara düşebilir. Fakat genel yapı olumlu, ve analistler doğrulusunda önümüzdeki seanslarda 140 dolar ve 142 dolar seviyelerinin üzerinde daha çok kazanç bekleniyor. Teknik göstergelerle Ethereum (ETH) fiyatının sahip olunan manzarası şu şekildedir:

Saatlik MACD: ETH/USD paritesi amacıyla MACD yükseliş bölgesinde olumlu işaretler gösteriyor.
Saatlik RSI: ETH/USD paritesi amacıyla RSI bundan sonra kuvvetli bir yükseliş açısı ile 60 düzeyinin üstüne yerleştirilmiş durumda.
Ana Destek Seviyesi: 137 dolar
Ana Direnç Seviyesi: 141 dolar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir