Dünyanın en büyük vadeli işlem borsasında Ether hazırlığı mı var?

Dünyanın en büyük vadeli prosedür borsası CME, Ether endeksi ve referans kurunun fiyat bilgileri kaynağına 15 Temmuz’dan itibaren başlamak üzere bir borsayı daha ekledi. CME, daha evvelce ETH/USD bilgilerini Lüksemburg odaklı Bitstamp ve San Francisco odaklı Kraken’den alıyordu. Şimdi bu borsalara New York odaklı itBit de dahil adildi. Bu hamlenin nedeninin CME’nin yakın vakitte Ether … Continue reading Dünyanın en büyük vadeli işlem borsasında Ether hazırlığı mı var?
By

Dünyanın en büyük vadeli prosedür borsası CME, Ether endeksi ve referans kurunun fiyat bilgileri kaynağına 15 Temmuz’dan itibaren başlamak üzere bir borsayı daha ekledi. CME, daha evvelce ETH/USD bilgilerini Lüksemburg odaklı Bitstamp ve San Francisco odaklı Kraken’den alıyordu. Şimdi bu borsalara New York odaklı itBit de dahil adildi.

Bu hamlenin nedeninin CME’nin yakın vakitte Ether vadelilerini pazara süreceğinin bir işareti olabileceği belirtiliyor.

The Block’a konuşan anonim bir kaynak, “Bunun Ether vadelileri amacıyla bir hazırlık olduğunu düşünüyorum. Endekslerinin sağlamlığını çoğaltmak zorundalar.” dedi. Kaynak, itimat edilir fiyat bilgileri bulunmayan nakit uzlaşmalı bir vadeli prosedür sözleşmesinin rahatlıkla manipüle edilebileceğini ya da en basitinden dayanak varlığın gerçek fiyatını temsil edemeyeceğini belirtti.

Bu arada ABD’de türev piyasalarını denetleyen kuruluş olan CFTC’den üst seviye bir ytesirli, geçen ay bütün gerekliliklerin yerine getirilmesi halinde kurumunun Ether vadeli prosedür sözleşmelerine onay vermek amacıyla hevesli olduğunu söylemişti.

Ether vadelilerinin pazara sürülmesi halinde Ether’in fiyatına nasıl bir tesir gerçekleştireceği merak ediliyor.

Son olarak CME’de prosedür gören Bitcoin vadelileri, geçen zamanlarda 1.7 milyar doların üstüne çıkarak yeni bir hacim rekoru kırmıştı.

4 Comments
 1. admin 2 sene ago
  Reply

  All you have to do is purée some blueberries in almond milk and then stir in chia seeds. For extra zing a little cinnamon and honey. Let it soak overnight or for at least a couple of hours. Then top with whole blueberries and some toasted almonds to eat.

  • admin 2 sene ago
   Reply

   All you have to do is purée some blueberries in almond milk and then stir in chia seeds. For extra zing a little cinnamon and honey. Let it soak overnight or for at least a couple of hours. Then top with whole blueberries and some toasted almonds to eat.

  • admin 2 sene ago
   Reply

   I’m using almond milk because I have it on hand, and I’m making an effort to reduce dairy (lactose intolerant here), but you could easily use regular milk instead.

 2. admin 2 sene ago
  Reply

  But then I tried a drink with chia seeds and it reminded me of bubble tea! Albeit with tiny bubbles. In a flash decades of green sprouty images disappeared, replaced with food possibilities.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like